Zabieg korekty zeza u 27-latka

Witam, za 3 dni będę miał operacje zeza i mam kilka pytań. 1. Czas gojenia się po operacji oka. 2. Czy zabieg jest bezpieczny mam nie dowiedzieć na lewym oku tym słabyszm czy mogę być jakieś przeciw skazania. 3. Na badaniu wykazało, że wychylenie mam 14 stopni czy to jest dużo. 4. Czy po zabiegu będę mógł od razu dźwigać towar pracuje na magazynie, dosyć ciężka to jest praca czy se jakieś przeciw skazana po zabiegu, to podnoszenia ciężarów. A jak tak to po ilu będę mógł wrócić do pracy fizyczne

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego jak organizm zniesie zabieg. co do dźwigania to co otrzyma Pan zwolnienie , pewnie na 2-3 tygodnie