Praca przy noszeniu ciężkich przedmiotów w ciąży

mam pytanie jestem w ciazy (17tc) to jest moja 3 ciąza 2 ciaze skonczyly sie przedwczesnym porodem czyci CC TERAZ JESTEM TEZ SKAZANA NA CESARSKIE CIECIE pracuje przez agencjie pracy w holandii pracuje na magazynie gdzie jest 1 stopien celciusza chodze po magazynie i zbieramy cieszkie towary dzis bylam z koordynatorem w UWV ona powiedziala mi ze ciaza to nie choroba i albo podejme sie tej pracy albo spowrotem do Polski czy to możliwe?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na czynniki ryzyka tzn. wcześniejsze porody w poprzednich ciążach oraz ciężka praca fizyczna, może dojść do takiej sytuacji również w tej ciąży. Rzeczywiście ciąża to nie choroba jednak praca w takich warunkach jest bardzo obciążająca. Musi Pani na siebie uważać. O wskazaniach do cięcia cesarskiego zadecyduje lekarz prowadzący.
Pozdrawiam