Czy badanie perymetrem jest możliwe przy oczopląsie?

Mam oczopląs, i zeza OP, niedługo będę miała badanie kątów zeza i badanie pola widzenia. Czy badanie perymetrem będzie możliwe przy oczopląsie? Czy nie wpłynie on na negatywnie na wynik badania ?

Witam.jest możliwe i wpłynie na wynik badania. Należy badanie powtórzyć i porównać z poprzednim. Bedzie dużo błędów. I tak do skutku. Ale sam wynik coś wniwsie do diagnostyki oczu. Pozdrawiam serdecznie