Długotrwałe wzdęcia brzucha

Mam dość uciążliwy problem w postaci wzdęć. Pojawiają się już od rana, muszę stale wciągać brzuch,żeby nie wyglądać jak w ciąży. Jem dość dużo, nie zawsze zdrowo, kiedyś nie jadłam nic przez ponad pół dnia i brzuch nadal był wzdęty, ale o wiele mniej.Co może być tego przyczyną?Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Najczęściej przyczyną tego typu problemu jest złe odżywianie ale nie tylko. Proponuję początkowo udać się do lekarza rodzinnego, który na podstawie badania będzie mógł ewentualnie zlecić dodatkowe badania.