Długotrwały ból pleców pod prawą łopatką

Od 3 tygodni dokucza mi ból pod prawa łopatka. W ciągu dnia boli mnie tylko na plecach ale w nocy ból jest tak dokuczliwy ze nie mogę spać . Ból stopniowo nasila od łopatki po przez bark aż do łokcia a nawet do przedramienia . Nie mam pojęcia co to może być . Pracuje fizycznie ale jeszcze wcześniej nie spotkałem się z taką kontuzja . Tym bardziej ze bol jest nie jak ból zęba jest po prostu dokuczliwy i nie daje się wyspać . Próbowałem już różnych pozycji na siedząco ból nie jest tak dokuczliwy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Witam serdecznie
Z powyższego opisu wynikać też może przykurcz mięśniowy tym bardziej w Pana przypadku wykonywana jest praca fizyczna ( jeśli często wykonujemy ten sam ruch mięśni się skracają i często bolą, a najczęściej w momencie unieruchomienie czyli wtedy gdy nic nie wykonujemy. W momencie gdy Pan siada mięśnie się rozciągają i ból jest mniej dokuczliwy.Jednak dla swojego spokoju proponuje wizytę u lekarza który konkretnie zdiagnozuje Pana przypadek gdyż diagnoz po powyższym opisie można podać kilka.