Długotrwały ból pleców u 12-latki

co moze byc przyczyna długotrwałego bólu prawej strony pleców u 12 latki jakie badania byłyby wskazane czy przeswietlenie kregosłupa cos da

Witam! Przede wszystkim dziewczynka wymaga przeprowadzenia bezpośredniego badania pediatrycznego. Na jego podstawie lekarz powinien ocenić, czy dziecko wymaga dodatkowych badań obrazowych. Być może dolegliwości wynikają z nieprawidłowej postawy czy wad kręgosłupa.