Co oznacza ból pleców przy uzależnieniu od alkoholu?

Mam problem z uzaleznieniem od alkoholu i narkotykow(glownie amfetamina) od kilku dni bola mnie plecy,killa cm nad odcinkiem ledzwiowym po prawej stronie.Mam tez stwierdzona dyskopatie odcinka ledzwiowego i nie wiem czy to moze byc od kregoslupa czy to moze nerki(boli mocniej jak sie schylam,ruszam,ale tez jak mocniej dotkne)

Witam, najlepiej jeżeli Pani pójdzie do urologa on zbada nerki
i wtedy będzie Pani wiedziała czy to nerka czy nie.
Tutaj przecież na podstawie opisu się nie diagnozuje.
Pozdrawiam