Długotrwały kaszel a wyniki badania krwi

Witam, Mam kaszel od prawie 4 tyg bez innych objawów. W związku z tym Internista zlecił mi bad krwi. Prosze o komentarz do tych wyników: % neutrocytów72,2 % (45 - 70), % limfocytów19,1 %(20 - 45) co to moze oznaczać ? Oczywiscie udam sie do lekarza ale jestem niecierpliwa i chetnie dowiem sie juz teraz co to moze byc.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki są prawie w normie. Proszę spokojnie poczekać na wizytę.