Jak domowymi sposobami nawilżyć drogi oddechowe?

Witam, Byłam u lekarza bo dokucza mi uporczywy kaszel raz suchy raz mokry od 5 tyg. Stwierdzono, ze mój suchy kaszel moze byc a) od nawrotu refluksu ( gastroskopia 1,5 roku temu wykazała refluks) b) infekcja wirusowa? C) alergia Rtg płuc prawidłowe , osłuchowo ok, gardło lekko zaczerwienione, ogólne bad krwi prawidłowe z wyjątkiem : % neutrocytów72,2 %(45 - 70) % limfocytów19,1 %(20 - 45) Pytanie : jak nawilżyć rowniez domowymi sposobami drogi oddechowe? Isla i herbapect syrop średnio działają

chorobę trzeba rozpoznać do końca i jasno i dopiero leczyć po lekarsku a nie gównami z TV. Gdzie mieszkasz? Na co chorujesz, jakie leki bierzesz. Pomogę ale napisz coś o ludzku