Do jakiego lekarza powinienem sie udać i co z tym robić?

3 dni temu zachorowałem na wirusowe zapalenie gardła i wraz z tym zacząłem odczuwać ból w prawym jadrze, na jeden dzień ból ustał lecz wrócił z wzmożoną siłą. Zastanawiam się co mam robić i do jakiego lekarza się udać?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli dolegliwości utrzymują się i budzą Pański niepokój, najlepiej, aby skonsultował się Pan ze  specjalistą urologiem, który zbada Pana i zleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam.