Do jakiego lekarza powinna udać się osoba po wycięciu promienicy?

witam wycięto mi guz znajdował się pod nosem w górnej wardze podejrzewano że to nowotwór lecz gdy przyszły wyniki okazało się że to promienica .Zatem jak mam leczyć i u jakiego lekarza ??Znalazłam w internecie profesora Jacka Juszczyka czy u takiego specjalisty mam szukać pomocy???Mariola

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza chorób zakaźnych lub rodzinnego