Do jakiego lekarza udać się w przypadku lejkowatej klatki piersiowej?

Witam mam 28 lat, posiadam lejkowata klatkę piersiowa, za dziecka jeździłem na rożne ćwiczenia ale nie za wiele mi pomogły. Do jakiego lekarza musiałbym się udać aby ocenił czy jest szansa na operacje i poprawę tej klatki piersiowej i czy takie zabiegi pokrywa nfz czy musiałbym zapłacić sam.

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u torakochirurga, który Pana zbada i określi możliwości leczenia. Pozdrawiam!