Do jakiego lekarza z problemami gojenia rany po operacji zerwania ścięgna Achillesa?

nie wiem do którego lekarza mam się zwrócić. jestem po operacji zerwania ścięgna Achillesa było to w lipcu, rana pooperacyjna do tej pory się nie zagoiła jest wielkości ok. 2zł bardzo proszę o wskazanie lekarza i miejsca gdzie się mogę zwrócić i udać po pomoc będę wdzięczna za każdą informację

Można się zgłosić do leczącego ortopedy lub najlepiej do chirurga ogólnego, część specjalizuje się w leczeniu ran przewlekłych. Rana trwająca ponad 6 tyg. jest uważana za ranę przewlekłą