Do jakiego specjalisty się udać z rezonansem głowy?

Witam, ostatnio miałem wykonywany rezonans magnetyczny głowy ale większość zwrotów słów jest dla mnie nie jasna do jakiego specjalisty mam się udac z wynikami ? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Witam! Najlepiej pokazać badanie lekarzowi kierującemu. Jeżeli chodzi o RM głowy to może być neurolog, neurochirurg, psychiatra. Do interpretacji potrzebny jest wywiad chorobowy, stan kliniczny, szczególnie przyczyna wykonania badania. Najlepiej jednak lekarz kierujący. Pozdrawiam W. Łuczkowski.