Do jakiego specjalisty się udać z tymi zawrotami?
Od pół roku codziennie odczuwam mocne zawroty głowy i pulsowanie z tyłu głowy. Miałem robione badania krwi i moczu, EKG, rezonans magnetyczny, RTG kręgosłupa oraz byłem u laryngologa i czekam na holter RR. Nie wiem już do jakiego specjalisty się zgłosić, to strasznie utrudnia życie.. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Witam! Przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych należy jeszcze rozważyć tło emocjonalne. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Jest duża szansa na poprawę, a nawet na wyleczenie. Powodzenia W. Łuczkowski.