Do jakiego lekarza się udać z tymi zawrotami i drżeniem nóg?

Witam Mam 23 lata od dwóch tygodni mam zawroty głowy, stany przed omdleniowe i mocne bóle głowy. Zawroty głowy mam cały czas, of czasu do czasu się one bardziej nasilają. Do takiego stopnia, ze prawie nic nie widzę , nie czuje nóg i ręce mi się trzęsą . Czuje również ucisk na lewej piersi, jakby ktoś mocno trzymał mi na niej rękę i cały czas uciskał. Do tego zrobiłam się bardzo blada prawdopodobnie ze zmęczenia. Potrafię wstać po 6-8 h śnie i byc dalej zmęczona. Utrudnia mi to normalne funkcjonowanie . Pierwszy lekarz zlecił mi badania krwi i przepisał BETASERC 2Tabletki dziennie , TSH 0,270-4,2- norma a wynik 7,640 prolaktyna norma do 496 a wynik 906. Reszta badań wyszła dobrze , ekg tez wyszło dobrze , miałam również konsultacje z laryngologiem również nic nie wyszlo. Badania rozszerzone krwi mam dopiero za 1,5tyg a niestety dalej nie czuje się najlepiej. Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji albo do jakiego lekarza się udać ? Pozdrawiam

Witam! TSH i Prolaktyna poza widełkami normy! Przedstawiony przez Panią obraz kliniczny każe nam myśleć również o emocjonalnym podłożu obserwowanych objawów. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub komercyjnie. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestie itp. i zaproponują odpowiednie postępowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.