Co jest powodem nagłego pojawienia się drgań całego ciała u 27-latka?

Chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną nagłego pojawienia się drgań, pulsowania, takiego skakania mięśni całego ciała ( np. powieka, ramiona, łydki, podudzia, brzuch, wargi)? Drgania te są widoczne gołym okiem. Badanie EMG nie wykazało nic niepokojącego. W czym więc jest problem? Czy możliwe jest podłoże psychiczne? A jeśli tak to na jakiej zasadzie?

Witam!
Z pańskiego opisu wywnioskowałem, że badanie neurologiczne łącznie z EMG ma Pan już za sobą. Jeżeli wszystko wyszło prawidłowo należy rozważyć tło emocjonalne. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna, oraz podjęcie leczenia łącznie z psychoterapią.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.