Drżenie mięśni całego ciała i odczuwanie bólu

Witam Od miesiąca drgają mi mięśnie całego ciała czemu towarzyszy również ból, a dokładniej coś w rodzaju rwania. Zaczęło się od łydek, które są de facto bardzo osłabione. Dokucza mi również nieustanne natarczywe ziewanie połączone z ogólnym zmęczeniem. Od niedawna zaczęła mnie też dziwnie kłuć w łopatce. Lekarz zlecił mi badanie tarczycy i cholesterol. Wyniki wskazują na dalsze badania tarczycy TSH : 0,005. Czy możliwe żeby były to objawy nadczynności tarczycy? Czy może to być borelioza?

Tarczyca jest gruczołem, którego czynność wpływa na pracę i metabolizm całego organizmu, wywołując rozmaite objawy i dolegliwości.
Podejrzewając boreliozę należy oznaczyć poziom przeciwciał przeciwko borrelia burgdoferii. Dalsza diagnostyka powinna być przeprowadzona w zależności od wyników badań.