Co oznacza pulsowanie ciała?

Witam. Od jakiegoś czasu bardzo pulsuje mi ciało. Najczęściej nie jest to nasilone. Ale jak przyłożę do jakiegokolwiek miejsca na ciele rękę, to bez problemu mogę wyczuć puls. Trochę mnie to martwi. Zwłaszcza, że przeczytałam, że to może być objaw padaczki. Chciałabym dostać informacje o największej ilości przyczyn pulsowania ciała. Kiedy pulsuje? Jest się czym martwić? Czy to coś niebezpiecznego? Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Witam,

objawy, które Pani opisuje mogą być spowodowane zaburzeniami lękowymi, żeby to potwierdzić wskazana jest konsultacja neurologiczna i/lub psychiatryczna.

Pozdrawiam serdecznie

Podobne objawy mogą mieć także tło emocjonalne, lękowe. Dlatego zachęcam do skonsultowania się z lekarzem, jeśli wykluczy inne źródła problemu- zleci konsultację psychologiczną i w razie potrzeby podjęcie psychoterapii.