Czy takie bóle głowy mogą pojawić się na tle nerwowym?

Witam. Od jakiegoś czasu mam straszne bóle głowy,od czasu do czasu ale codziennie bardzo szybkie bicie serca zazwyczaj wieczorami nie zawsze jest to przy wysiłku często jest mi przy tym słabo. Czytałam,ze nmoze to być na tle nerwowym co prawda mam 3 dzieci jest,ale nie mam jakoś za dużo nerwów przy nich. Dodam ze mam 25lat.

Witam! Po wykluczeniu przyczyn somatycznych wielce prawdopodobne jest tło emocjonalne. Praktycznie nie musi być Pani "osobą nerwową", aby doświadczać tego typu objawów na podłożu nerwicowym. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna - nawet online. Ale najpierw należy wykluczyć ew. przyczyny somatyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś