Dlaczego mam te piski w głowie?

Po kilku dniowych bólach lewej, strony głowy mam ciągły pisk w lewym uchu, raz mocniej raz mniej ale jest ciągły jak tylko się obudzę odrazu mi towarzyszy ten pisk. W prawym coś też tam słychać e to nie zbyt często. Czy takie objawy mogą być na tle nerwowym? Ból głowy jest dalej aczkolwiek już mniejszy. Lekarz podejrzewa nerwice na tle somatycznym gdyż mam też czasem bóle w klatce piersiowej (ucisk), wcześniej miałem co kilka dni podwyższone tętno i ciężko się czułem. Moroflogie pełna robiłem razem z dodatkami typu tsh, OB, crp, kreatynina i cholesterol wszystko jest w normie. Czym może być ten pisk spowodowany. Jest, to dźwięk taki typowo szum z piskiem. Co zrobić i gdzie

Witam Pana,

wskazana jest konsultacja i szczegółowa diagnostyka neurologiczna i laryngologiczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś