Do jakiego specjalisty udać się z bólem w prawym boku pod żebrem?

Ból w prawym boku pod żebrem. Do jakiego specjalisty udać się z tym problemem. Jestem po usg i nic ie widać. Lekarz domowy wysłal mnie do domu z receptą na polprazol

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz rodzinny uznał taką terapię za wystarczającą ciężko jest bez badania pacjenta negować jego rozpoznanie. Proponuję poczekać, jeżeli bóle nie przejdą proszę udać się do gastroenetrologa lub chirurga.