Dodatkowe badania a wizyta u endokrynologa

Mój mąż,62 lata, TSH 4 miesiące temu wynosilo 56. Zaczynał przyjmować Euthyrox od dawki 25 mg,TSH niewiele spadało, lekarz zwiększał dawkę leku. Obecnie po miesiącu przyjmowania dawki 125 mg TSH wynosi 19.80. Do endokrynologa z NFZ jeszcze 3 miesiące, więc pójdzie za miesiąc prywatnie. Na pewno będą potrzebne dodatkowe badania, czy będzie musiał sam płacić za nie ? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli dostanie skierowanie od lekarza przyjmującego w prywatnej praktyce, to niestety tak - badania będą płatne.