Dodatkowe żyły na piersiach i żyłki biegnące do brodawki po karmieniu piersią

Witam. karmilam piersia przez okolo miesiac zakonczylam lekami pozniewaz mialam ciagle zastoje piersi byly ciagle twarde. Po miesiącu pojawily mi sie dodatkowe zyly na piersiach i na otoczce jednej piersi zyłki biegnące do brodawki czy to normalne? Dodam ze w czasie karmienia przechodzilam zapalenie i bralam antybiotyk. Czy te zyly ktore sie pojawily miesiac po zakonczeniu laktacji to cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.