Dodatni wynik próby tężyczkowej

Witam . Miałam wykonanie próby tężczykowej która wyszła dodatnio. Nie wiem tylko czy to jest tężyczka jawna czy utajona. O to moje wyniki badań tarczycy : TSH 2,44 (0,27-4,2) FT4 1,31 (0,8-1,7) FT3 3,42 (2,6-5,1) P-ciała p/peroksydazie tarczycowej TPO 10,6 (<34) PTH Parathormon 31,82 (15-65) . Czy jeśli chodzi o tarczycę to wszystko z nią w porządku? Jesli tak to można wykluczyć tężyczkę jawną? Dodam że wapń całkowity w normie.

proszę wykonać badania przed oraz w czasie leczenia po 3 miesiącach:
krew: Mg, K, Ca. PO4
mocz: dobowa zbiórka na: Mg, K, Ca
po pierwszych badaniach rozpocząć leczenie;
Magnezin comfort 2 x dz po 1-2 tabl R i PP
Slow Mag 2 tabl W
Kaldyum 1x1 R
R= rano PP = popołudniu W= wieczorem
Kontynuacja leczenia = jeżeli poprawa
tężyczka jawna = napady tężyczki, kurcze itp.= nie masz :)
Tarczyca i przytarczyce - zdrowe !!!!!