Dodatnie wyniki badania przeciwciał wątrobowych

Witam.Mam 59 l choruje na cukrzyce ,nadcisnienie tetnicze,mam usuniety woreczek ,wole guzowate obojetne,usuniety woreczek zolciowy,Zrobilam badania przeciwciala- panel watrobowy,autoprzeciwciala przeciwjadrowe wyszly dodatnie ,typ swiecenia homogenny,miano1:640 pozostale wyniki sa ujemne.jade do sanatorium czy to jakas nastepna choroba ,czy wymaga pilnej wizyty u lekarza,wyznaczoną mam dopiero na marca u gastroenterologa w Poznaniu.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza zlecającego badanie.