Dokarmianie noworodka nocą a możliwość podania witaminy K

Witam! mój synek ma 8 dni, karmię go w dzień piersią a na noc dostaje butelkę z mlekiem modyfikowanym ^ ponieważ mam mało pokamu,przez co maluszek śpi kiepsko, drzemki kilku minutowe tylko. Moje pytanie brzmi, czy jesli podaje mu tez mleko z butli''dokarmiam go , nocą'' to czy moge podawac mu również witaminę K? bo na wypisie ze szpitala mam napisane ,ze przy wyłącznym kamieniu piersią. Proszę o odpowiedz, Pozdrawiam :)

Piotr Pilarski

W takim wypadku proszę podawać witaminą gdyż będzie to zbyt mała ilość dla dziecka.

Pozdrawiam.