Domowe sposoby na bielsze zęby

witam jakie sa dobre sposoby domowe na bielsze zeby ? palilam kiedys a teraz troche popalam niestety ale staram rzucic ten nalug....jest jakis sposob na bielsze i zdrowesz zeby ? dziekuje

Witam. Niestety nie polecam żadnych domowych metod ( chociaż o nich słyszałam), gdyż efektem może być tylko zniszczone szkliwo. Można zapobiegać przebarwieniom, np. po wypiciu czerwonego wina czy spożyciu innego silnego barwnika spożywczego, przepłukać usta wodą. Wybielanie lepiej się zostawić specjaliście. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Jedyną skuteczną i bezpieczną metodą wybielania jest wybielanie w gabinecie. Można je przeprowadzić lampą podczas jednej wizyty lub zastosować wybielanie nakładkowe na specjalistycznych przygotowanych do zębów pacjenta nakładkach.