Domowe sposoby na hemoroidy

Dzien dobry Chcialabym zapytac czy na hemoroidy mozna stosowac naturalne sposoby np takie jak smarowanie miodem i czy nic sie po nim nie stanie. Hemoroidy mam juz od 4 dni uzywam masci bez recepty pomogla bo nie swedzi a ni nie boli ale jest na wierzchu na zewnatrz i nie wiem co robic dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie,