Dość liczne bakterie, śluz oraz leukocyty w moczu
Kilka dni temu zrobiłam ogólne badanie moczu. Chciałabym prosić o krótką interpretację wyników. W moczu obecne są dość liczne bakterie oraz śluz. Leukocyty 0-2. Kolor moczu bursztynowy. Wszystko inne - prawidłowe i w normie. O czym może to świadczyć? Nigdy nie miałam żadnych urologicznych problemów.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
wyniki mogą świadczyc o infekcji ale proponuje powtorzyć badanie i udac się dolekarza rodzinnego.