Dość liczne limfocyty, luźno leżące i modelujące się w płaty tyreocyty, substancja białkowa, erytrocyty

Witam! Dnia dzisiejszego otrzymałam wyniki badania histo-patologicznego tarczycy. Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu Otrzymanego wyniku: "Rozpoznanie histo-patologiczne. Dość liczne limfocyty, luźno leżące i modelujące się w płaty tyreocyty, substancja białkowa, erytrocyty". Będę wdzięczna za pomoc. Alina.
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie sugeruje rozpoznanie zmiany łagodnej gr 2 wg Bethesda. W celu ustalenia dalszego postępowania proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.