Dotykanie penisem okolic intymnych a ryzyko ciąży

Uprawiłam ze swoim partnerem petting. nie doszło do wytrysku, swoim członkiem dotykał moich intymnych miejsc, jestem przed miesiaczka, ale czuje bule podbrzusza , nie wiem czy to stres, czy tylko takie wyobrażenia. Mój partner nie dostkał sie po penisie i na pewno nie miał preejakulaci na rękach o raz nie wprowadzał mi palca do pochwy . czy jest możliwość ze mogę być w ciązy ??? jestem dziewicą, mam 18 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje znikome ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.