Prawdopodobieństwo ciąży po dotykaniu miejsc intymnych

WdCzy to możliwe jeżeli mój chłopak nie miał wtrysku ale dotykał swoich miejsc intymnych, a później dotykał moich władał palce w moja pochwe to czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam że byłam w 10 dniu po miesiaczce. I teraz się obawiam tego czy nie mogło dojść do zapłodnienia. Chłopak mówi że nie doszło do wtrysku i że sprawdzał czy nic nie miał na ręce. mówi że nawet jeśli coś by miał na ręce to najpierw dotykał moich spodni więc wyparł to i tak. Co mam o tym myśleć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.