Dozwolony czas stosowania Sermion na migreny

Witam serdecznie. Jak dlugo mozna stosowac SERMION 30 mg. Biore juz 7 m-cy i odczuwam poprawe , bo migreny sa rzadziej i slabsze. Pozdrawiam i dziekuje. MALGORZATA 62 lata Radom

Aleksander Ropielewski

Po okresie 6 miesięcy przyjmowania leku zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym, który mając informacje liniczne podejmie decyzję o konieczności dalszego stosowania leku. Generalnie możliwe jest dalsze stosowanie leku.