Dozwolony czas stosowania maści Beloderm

Jak dlugo mozna stosowac masc Beloderm, malam zamykany zylak powyzej kostki, powstalo male troche zmienione miejsce - lekarz przepisal w/wym masc-nie malam zadnej otwartej rany, dziekuje za odpowiedz, Krystyna P.

Aleksander Ropielewski

Maści sterydowych nie powinno się używać dłużej niż to konieczne. Jeżeli stosuje Pani maść dłużej niż miesiąc proszę stosować ją przynajmniej co drugi dzień. Sugeruję jednak udać się do dermatologa, ponieważ brak poprawy wskazuje na nieskuteczność leczenia maścią beloderm.