Swędzący odbyt i brak efektu po stosowaniu maści

WITAM! MAM PROBLEM KTORY TRWA JUZ DLUGO MIANOWICIE SWEDZACY ODBYT NAWET W NOCY LEKARZ ZAPISAL MASC ALE NIE POMAGA CO ROBIC? JESTEM ALERGIKIEM ALE TO NIE TRWA TAK DLUGO JAK ALERGIA..

Proszę nie używać kolorowego ani zapachowego papieru toaletowego. Do mycia stosować zele, mydła hipoalergiczne. W przypadku gdy to nie wystarczy zgłosić się do dermatologa lub alergologa. Dziekuję.