Zaczerwienienie pod oczami

witam , mam taki problem , mam duże zaczerwienien pod oczami i nie wiem co robic czy stosowac okłady czy poprostu samo to przejdzie

Podrażnienie skóry często jest spowodowane alergią na kosmetyki, także te uzywane do mycia. Proszę zmienić mydło, najlepiej na mydło dla alergików np biały jeleń lub używać emolientów do mycia. skórę pod oczyma smarować kremem Cetaphil. Jezeli nie bedzie poprawy , rosze zgłosić sie do lekarza.