Dozwolony czas stosowania maści Pinafucin po otwarciu

Maść pinafucin!!!!!!!!!!! Proszę o fachową poradę bo mam kilka wersji maść jest otwarta użytkowania nie zużywa cala!!! Jest jej pół tubki pinafucin maść- ile to może otwarte w końcu leżeć miesiąc dwa? ??? Czy tak jak termin ważności na tubce? ??? Ja mam wersje wszystkie co wymieniłam i nie wiem to jest ważne! !!! Bo jak dwa miesiące tylko to maść na staty!!!!!!!!!

Aleksander Ropielewski

Jeżeli maść była przechowywana zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotce i na opakowaniu to jest przydatna do czasu daty podanej na opakowaniu.