Przechowywanie maści Ponafucin

Mam pytanie ponafucin maść Ile może leżeć otwarta tubka maści i czy trzeba do lodówki jak nie ma lata? ?????

Lek. Tomasz Budlewski

Wydaje mi się że chodzi Pani o Pimafucin krem? jeżeli tak to krem ten należy przechowywać w temperaturze pokojowej (temp <25*C). Lek można używać do okresu końca terminu ważności zamieszczonym na opakowaniu.