Ile mam czasu na mieszanie ściągniętego mleka, które jest przechowywane w lodówce?

Ile mam czasu na mieszanie ściągniętego mleka, które jest przechowywane w lodówce? Ściągam bardzo mało i mam np. 2 pojemniki po 40ml w ciągu jednego dnia, a potrzebuję więcej, więc musiałabym pomieszać z mlekiem z dnia kolejnego. Różnica czasu to około 24h. Czy to nie za długo?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy pamiętać iż mieszanie mleka powinno być w Rej samej temperaturze aby nie zmieszać ciepłego czy o temp pokojowej z mlekiem z lodówki u raczej można z doby