Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg Dermamelan maska z kremem

Chcialabym ie dowiedziec ile azy w ciagu roku mozna przeprowadzic zabieg dermamelan maska plus krem i w jakim ostepie czasu. Zostalo mi pol sloiczka maski przez jaki czas moge ja przechowac? SERDECZNIE DZIEKUJE.ALICJA
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Kwas hialuronowy - wady i zalety

Szanowna Pani
Może Pani przechowywać preparat zgodnie z terminem przydatności do użycia na słoiczku.
Preparat można zastosować po lecie po przerwie w stosowaniu, należy pamiętać iż sama siła odbarwiająca kremu będzie niższa niż pełnej procedury- maska i krem.

0

Witam
Maskę i krem może Pani zużyć do końca terminu ważności na opakowaniu. Najlepiej przechowywać je w lodówce. Normalne jest ściemnienie nieco preparatu, ponieważ dochodzi do utleniania składników. Oczywiście największą skuteczność ma pełna kuracja, czyli maska i potem krem podtrzymujący przez 3 m-ce.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Witam Pani Alicjo to ile razy w roku można wykonać zabieg dermamelan jest bardzo indywidualne i zależy od stanu skóry, można to skonsultować z lekarzem prowadzącym, jeśli po zabiegu dermamelan ma Pani jeszcze krem i na skórze zostały po zabiegu jeszcze jakieś przebarwienia wtedy można te miejsca jeszcze co 2 dni posmarować kremem, ale proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Otwarte produkty zazwyczaj przechowuje się co najwyżej do 6 miesięcy.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy