Zabieg Dermamelan maska z kremem

Chcialabym ie dowiedziec ile azy w ciagu roku mozna przeprowadzic zabieg dermamelan maska plus krem i w jakim ostepie czasu. Zostalo mi pol sloiczka maski przez jaki czas moge ja przechowac? SERDECZNIE DZIEKUJE.ALICJA

Szanowna Pani
Może Pani przechowywać preparat zgodnie z terminem przydatności do użycia na słoiczku.
Preparat można zastosować po lecie po przerwie w stosowaniu, należy pamiętać iż sama siła odbarwiająca kremu będzie niższa niż pełnej procedury- maska i krem.

Witam
Maskę i krem może Pani zużyć do końca terminu ważności na opakowaniu. Najlepiej przechowywać je w lodówce. Normalne jest ściemnienie nieco preparatu, ponieważ dochodzi do utleniania składników. Oczywiście największą skuteczność ma pełna kuracja, czyli maska i potem krem podtrzymujący przez 3 m-ce.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam Pani Alicjo to ile razy w roku można wykonać zabieg dermamelan jest bardzo indywidualne i zależy od stanu skóry, można to skonsultować z lekarzem prowadzącym, jeśli po zabiegu dermamelan ma Pani jeszcze krem i na skórze zostały po zabiegu jeszcze jakieś przebarwienia wtedy można te miejsca jeszcze co 2 dni posmarować kremem, ale proszę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Otwarte produkty zazwyczaj przechowuje się co najwyżej do 6 miesięcy.