Stosowanie kremu do twarzy po dermamelanie

witam jestem po zzabiegu dermamelan 2 tydz,prosze powiedziec mi jak długo musze sie smarowac kremem dermamelan tratement?pytam poniewaz moja dermatolog powiedziała mi ze przez tydzien mam sie smarowac nim trzy razy dziennie,nastepny tydzien dwa i trzeci tydzien raz.Ale po tygodniu mam wrecz poparzoną skore twarzy.jak ja nawilzyc,natłuscic i jak dalej pielegnowac.

Witam,
zabieg Dermamelan/Cosmelan powinien byc nadzorowany przez lekarza zlecajacego ten zabieg- /krótkie konsultacje z oceną przebiegu terapii/.Proszę udac się na taką konsultację do p.doktor/a.