Dreszcz u niemowlaka dwa razy dziennie

Witam mój 10miesięczny syn czasem ma wzdrygnięcia tak jak by przeszedł go dresz trwa to dosłownie sekunde,czasem ma to dwa trzy razy dziennie a czasem nie ma kilka dni nie wygląda jak by mu to przeszkadzało albo go coś bolało przeważnie ma to podczas zabawy ale jest przy tym wesoły.Czy mam się czym niepokoic iśc z tym do neurologa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga oceny neurologa. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty.