Drętwieją mi nogi i ręce, a dokładnie wewnętrzna strona dłoni i stóp

Witam, od jakiegoś miesiąca drętwieją mi ręce i nogi. Co może być tego przyczyną? Czy powinienem się udać do lekarza?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Trudno mi się ustosunkować do tego pytania, nie wiedząc kompletnie nic o pytającym. Drętwienie rąk może mieć różne podłoże. Najlepiej odwiedzić lekarza rodzinnego, który na podstawie wywiadu i badania fizykalnego będzie mógł w razie konieczności skierować na dalsze badania.

Pozdrawiam serdecznie