Drętwienia i ucisk ręki odczuwalny w czasie snu

Witam, dzisiaj obudzilem sie nie czujac prawej reki poprzez ucisk w czasie snu, wczesniej tez tak mialem ale tym razem juz od 4 godzin czuje caly czas mrowienie na calej rece i caly czas dziwne uczucie jakby byla zdretwiala lekko, najgorzej jest na dloni, czy to przejdzi czy mam podjac jakies kroki w tym kierunku?

Do pełnej konsultacji
Jeśli to przemijające zdrętwienie; to spokojnie; Jeśli dłużej i powraca, koniecznie do konsultacji
Czy to nie zdarza się po alkoholu?? "porażenie sobotniej nocy" , efekt ucisku na nerwy .

Pozdrawiam