Drętwienie ciała od klatki piersiowej w dół a wynik MRI kręgosłupa

Witam. Jestem 23 letnią kobietą. Od 30 lipca br dokucza mi nieprzerwanie drętwienie ciała od odcinka poniżej klatki piersiowej w dół, osłabienie siły mięśniowej, uczucie ucisku i napięcia mięśni. Uczucie drętwienia pojawiło się nagle kiedy wstałam rano. Dzień wcześniej parę razy w ciągu dnia odczuwałam piekący ból w klatce piersiowej. Badanie MRI kręgosłupa na poziomie TH4 I TH5 wykazało w tylnej części rdzenia kręgowego hiperintensywną strefę wielości 16x4 mm. O czym świadczy ten wynik MRI?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmianę w obrębie piersiowego odcinka rdzenia kręgowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.