Drętwienie dłoni i skroni a niezdrowy tryb życia

Witam mam problem ... Od ok godziny 16 zaczęły mi dretwiec dłonie czasem przykurczac ... Później nogi do łydek .. Łydki też się przykurczaja... Czuje lekkie dretwienie w skroni , chwilami ciężko mi chodzić i mam ciężki oddech ...czasem mi się wydaje że czuje głuchy pisk w uszach i dretwienie twarzy lekkie . dodam że mam 25 lat pale papierosy niestety a ostatnie kilkmiesiecy pije dość dużo kawy i ostatni miesiąc zywie się fastfoodami

!. Nie palić 2. zdrowa dieta, regularne posiłki 3.Mniej kawy!
4.Unikać alkoholu i innych używek!
5. Sport! i relax, regularny sen
Do pełnej konsultacji neurologicznej ! z wynikami; jeśli nie bedzie porawy
Pozdrawiam