Drętwienie dłoni i stóp podczas 7-dniowej przerwy

Witam, od pewnego czasu odczuwa drętwienie w stopie i dłoni (prawych) , zdarzyło się to już 3 raz od listopada 2015 , a dokładnie zdarza się to co miesiąc, w czasie kiedy odstawiam tabletki antykoncepcyne (7 dniowej przerwie pomiędzy jednym opakowaniem a drugim), byłam u neurologa i miałam robiony rezonans magnetyczny głowy i kręgów szyjnych z podejrzeniem SM. Lecz wyniki wyszły dobrze i Sm zostało wykluczone , bo lekarze nie zauważyli zadnych zmian.... A więc co to może być?

Witam serdecznie,

Ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie Pani pytania. Wskazana jest konsultacja w gabinecie u neurologa lub ginekologa celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.