Drętwienie dłoni w 4. miesiącu ciąży

Witam, mam 36 lat i jestem w ciąży w 4 miesiącu. Od półtorej miesiaca bardzo drętwieją mi dłonie szczególnie w nocy , przy tym bolą mnie barki nie jest to brak potasu i magnezu bo zazywam regularnie bardzo prosze o pomoc gdyz nie moge spac Dziękuje

W ciąży jak wszyscy wiedzą "niewiele można zrobić".
Na początek proszę wykonać usg nadgarstków w kierunku zespołu cieśni kanału nadgarstka a najlepiej będzie jeśli, zamiast diagnozować się przez internet na podstawie kilku nieprecyzyjnych słów, uda się Pani na konsultację neurologiczną .lub ortopedyczną.