Drętwienie rąk i dłoni podczas nocy

Witam. Od około tygodnia co noc drętwieją mi ręce- dłonie a szczególnie palce. Również zaczęły doskwierać mi skurcze stóp również palców. Neurolog nic nie zauważył niepokojącego. Dam na zbadanie magnezu i potasu-wynik magnezu 2,2 a potasu 4,1- mieściły się w normie. Jakie badania można jeszcze wykonać. Dziękuje

Do 6 tygodnia można liczyć, że drętwienia mogą przejść samoistnie przy leczeniu zachowawczym (leki p/zapalne, fizykoterapia- laser, UD, magnetronik), Na noc wskazane stosowanie stabilizatora nadgarstka.
W razie braku poprawy wskazane wykonanie badania przewodnictwa nerwu pośrodkowego (EMG) w kierunku zespołu cieśni nadgarstka.
Z wynikiem proszę się zgłosić do ortopedy, chirurga ręki.